Türkiye'nin 1 Numaralı Oto Beyin Tamir Kursu
Türkiye'nin 1 Numaralı Oto Beyin Tamir Kursu

 » Oto beyin tamir eğitimi kuramsal-teorik ve özellikle uygulamalı kapsamıyla Türkiye"deki eğitimlerden ayrılmaktadır. Tamamen oto beyin eğitimini alanın karşılaşacağı muhtemel sorunlara uzun yıllar sahada görev yapmış uzman tarafından sunulan tecrübeler ve örnek senaryolarla çözümler sunulmaktadır.
 

  » Eğitim kapsamında verilecek olan özel cihazların hangi durumlarda, nasıl kullanılacağı konusunda bilgiler verilecektir.
 

 » Kursumuz kapsamında sunulan teknik eğitimlere ek olarak otomobil elektroniği servis iş süreci, dinamikleri, ilave gereklilik içerikleri ve ortam ihtiyaçları konularında da bilgiler verilecektir.

Oto Beyin Tamir Kursu konusunda yüzlerce referansla Türkiye'nin lider firmasıyız. Oto Beyin Tamir Kursu veya Beyin Tamiri Eğitimi olarak adlandırılan bu kursumuzla oto beyin tamirinde uzmanlaşmanızı sağlıyoruz. Oto beyin tamir kursumuzda teknolojik yapısı güçlü cihazlarımız, tüm ilgili kullanmanız gereken dokümanlarımızla ve özel oto beyin tamir programları kullanarak eğitimi veriyoruz.

OTO BEYİN TAMİR KURSU

OTO BEYİN TAMİR KURSUMUZUN İÇERİKLERİ:
» Oto Beyin Tamirlerinde en sık karşılaşılan arızaların çözümleri konusunda ve çok sık rastlanmayan ancak en ciddi gelir kaynağı oluşturan çözümü zor ve çözümlenemeyen arızaların giderilmesi konusunda oto beyin tamir kursu vermekteyiz.

» Tüm oto beyin programlama işlemleri ele alınıp kurs içerisinde öğretilmektedir.

» ECU örnekleri - Araç başında işlemler - oto beyin arıza tespit cihazlarının kullanımı ve örnek arıza vakaları üzerinden sunulmaktadır.

» Oto beyin tamir kursunun müfredatı uzun yıllar devam eden oto beyin tamir çalışmalarının getirdiği tecrübeler ile şekillendirilmiş ve saha uygulamaları ile zenginleştirilmiştir.

» Tüm oto beyin tamir kursu içeriğimiz önceden hazırlanmış kapsamlı materyaller üzerinden öğrencilerimizle önceden paylaşılarak eğitim sunulacaktır.

OTO BEYİN TAMİR KURSU
Oto beyin tamir kursu kapsamında hizmet veren firmamız, teorik ve pratik bilgilerin birleşimini sunarak oto beyni ile ilgili ihtiyacınız olan her şeyi sizlere veriyor. Teknolojik cihazlarımızla gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde ilgili dokümanlar ve programlar sayesinde aldığınız eğitimden maksimum fayda almanızı sağlıyoruz. Oto beyin tamir kursu ile kendisini oto beyni konusunda kanıtlamış olan eğitmenlerimiz ile temel seviyeden ileri seviyeye kadar farklı düzeylerde uygulamalarda bulunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler kapsamında ABS, airbag, chip tuning, DPF/FAP, ECU, gösterge, immobilizer, şanzıman, ileri teşhis ve yazılım güncelleme gibi konularda profesyonel hizmetler sunuyoruz. Fethiye bölgesinde yer alan, sanayi sektöründe uzun yıllardan bu yana oto beyin tamir cihazı satışı ve oto beyin tamir hizmeti veren ustalardan ders almak için bu fırsatı kaçırmayın.

Oto Beyin Tamir Kursunda Bire Bir Eğitim Fırsatı
Gerçek zamanlı vaka saha çalışması yapan firmamız öğrenene kadar öğretim ilkesiyle oto beyni hakkında ihtiyacınız olan tüm teorik ve pratik bilgilerin süresiz olarak verilmesini sağlıyor. Mesai saatleri içerisinde gerçekleştirdiğimiz eğitimler minimum 20 gün boyunca sürüyor. Kursiyerlerimiz için öğrenene kadar öğretme misyonu ile çıktığımız bu yolda eğitimler genellikle 1 ay içerisinde tamamlanıyor. Oto beyninde meydana gelebilecek tüm problemlere karşı olası senaryolar hakkında bilgilendirildiğiniz kursumuzda çözüm yolları teorik ve pratik olarak birlikte veriliyor. Kursumuza katılmak için herhangi bir teknolojik cihaz satın almanız da gerekmiyor. Tüm teçhizat tarafımızca kursiyerlerimize sunuluyor. Eğitim sonrasında kendi iş yerinizin sahibi olmak istersiniz oto beyin tamir cihazı tedariki hizmeti de sunuyoruz ve eğitim sonrasında kursumuzu başarıyla tamamlamanızın ardından ileride herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ustalarımıza dilediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede ömür boyu öğrenme imkânına sahip oluyorsunuz.

OTO BEYİN TAMİR KURSU

Arızalı Araçlar Üzerinde Uygulamalı Eğitim
Şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için konaklama, yol ve yemek gibi masrafların da uygun paketlerimiz ile karşılanması mümkündür. Otomobilin diğer tüm aksamları üzerinde yetkin olan ve tamir edilmediğinde daha büyük sorunlara yol açan beyninde çözülemeyen arızaların giderilmesinden programlama işlemlerine kadar her kapsamda verdiğimiz hizmetlerle uygulamalı olarak bilgilendirme sağlıyoruz. Arıza ve kaza üzerinden cihaz kullanımı ile bire bir göreceğiniz dersler öncesinde kursiyerlerimiz için sunduğumuz kapsamlı materyaller ile eğitimin evinizde de devam etmesini sağlıyoruz. Ortam ihtiyaçları, ilave gereklilikler, otomobil elektronik servisi gibi ek konular hakkında da bilgi sahibi olabileceğiniz oto beyin tamiri hizmetimizin kapsamı oldukça geniştir. Kısacası oto beyin tamir kursu ile tüm alternatif durumlar karşısında yaşanacak senaryoları öğretiyoruz. 

Oto Beyin Tamir Kursu Eğitim Kapsamı
Oto Beyin Tamir Kursu Eğitim Kapsamı

Teorik ve pratik uygulama dersleri ile verdiğimiz hizmetler kapsamında cihaz kısıtlaması, cihaz zorunluluğu veya süre kısıtlaması bulunmaz. Kurs içeriğinde airbag beyni dahilinde hava yastığının arızası ve tamiri, merkezi kilit beyni fonksiyonlarının bozulması durumunda yapılabilecekler, ABS beyninin kilitlenmesi veya arızalanması durumunda yapılabilecekler, tüm şanzıman beyinleri üzerindeki arızaların ve tamir seçeneklerinin belirlenmesi, enjeksiyon beyninde meydana gelen arızaların giderilmesi, kilometre tamir etme ve ayarlama, multimedya sistemleri dahilinde yazılım yüklemesi, ABS, airbag, chip tuning, DPF/FAP, ECU, gösterge, immobilizer, şanzıman, ileri teşhis ve yazılım güncelleme arızalarının tespiti, immobilizer kodlama ve programlama, otomobil alarm sistemleri, otomobil elektronik ve beyin tamiri bulunur. Mercedes, Honda, Toyota, Peugeot gibi markalar fark etmeksizin tüm araç marka ve modelleri üzerinde yetkin olan ustalarımız tarafından alacağınız eğitimler ile siz de kendi işinizin sahibi olabilir ve hizmet kapsamınızı genişletebilirsiniz. Farklı versiyonlarda alabileceğiniz kurs paketlerimiz ile seviyenize göre bir seçim yapabilirsiniz. cicek
resim
fethiye oto beyin tamiri